Vestel Venus 5000 KılıfVestel > Venus 5000
Vestel Venus 5000 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Vestel Venus 5000 Uyumlu Kılıflar

Vestel Venus 5000 modeline uygun 53 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Teknolojiyle keyifli vakit geçirmek, onu doyasıya deneyimlemek için MobilCadde.com ile tanışmaya ne dersiniz? Her zevke ve yaşa uygun çeşitlerle aynı gün stoktan kargoya teslim ürünler sunan sitemizde en popüler Vestel Venus 5000 kılıfları ile akıllı telefonunuzu kişiselleştirebilirsiniz. 

Sitemizden seçeceğiniz kılıflarla cihazınızı darbe ve çiziklere karşı koruyabilirsiniz. Hem kenar hem arka kısımlarında koruma sağlayacağınız akıllı telefonunuz aynı zamanda daha da uzun ömürlü olacaktır. Dilerseniz kapaklı kılıfları ya da ultra koruma kılıfları tercih ederek de telefonunuzu darbelere karşı ekstra dayanıklı hale getirebilirsiniz. 

Tercih edeceğiniz Vestel Venus 5000 kılıf ve aksesuarı ile oyun oynamak, video izlemek, fotoğraf çekmek oldukça eğlenceli. Cihazınızın tüm fonksiyonlarını kolaylıkla kullanabileceksiniz. 

kılıfnızdaki stand, cüzdan ya da selfie yüzüğü detayını düşünürseniz bu tarz kılıfları da tercih etmeniz size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Alışverişlerde ayrıca çanta veya cüzdan taşımanıza gerek bırakmayacak olan cüzdanlı kılıflar sayesinde paralarınız, kartlarınız ve cep telefonunuzun bir arada olması size pratiklik sağlayacaktır. Bunun yanı sıra selfie yüzüğü ya da stand özelliği olan kılıflar ile de dilediğiniz açıda, rahatlkla video ya da film izleyebileceksiniz. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz