Sony Xperia L1 KılıfSony > Xperia L1
Sony Xperia L1 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Sony Xperia L1 Uyumlu Kılıflar

Sony Xperia L1 modeline uygun 11 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Kullandığınız cep telefonu Sony Xperia L1 ise ihtiyacınız olan telefon kılıfnı sayfa içerisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Kategorimiz içerisinde birçok Sony Xperia L1 kılıf modeli mevcut. Aralarında onlarca farklı renk ve model çeşidinin yer aldığı bu tasarımlar en kaliteli malzemeler kullanılarak imal ediliyor. Kılıf modellerini hemen inceleyerek kolaylıkla siparişinizi verebilir ve kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Ultra ince ve ince telefon kılıfları da inceleyebileceğiniz ürünler arasında bulunuyor. Ayrıca arka bölümü sade ve düz bir görünüme sahip olan, karizmatik duruşu ile ön plana çıkan Sony Xperia L1 kılıflarına da kolaylıkla göz atabilirsiniz. Kırmızıdan siyaha, lacivertten maviye kadar pek çok farklı renk seçeneğinin yer aldığı telefon kılıf modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve kolaylıkla telefonunuza takabilirsiniz. 

Spor ya da egzersiz yapanlar için kullanıma uygun olan Sony Xperia L1 kılıfları da inceleyebileceğiniz ürün modelleri arasında bulunuyor. kolunuza bant şeklinde takabileceğiniz ve telefonunuzu güvenli bir şekilde taşıyabileceğiniz bu tasarımlar da farklı renk seçenekleri ile ön plana çıkıyor. Hem kadınlar hem de erkekler için dizayn edilmiş kol bantlı telefon kılıflarına hemen göz atın. 

Su geçirmeyen Sony Xperia L1 kılıfları için de en doğru adreste bulunuyorsunuz. Farklı renk seçenekleri eşliğinde hazırlanmış olan su geçirmeyen telefon kılıfları için dilediğiniz rengi seçebilir, denizde, havuzda gönlünüzce telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz. Cüzdan ya da çanta şeklinde hazırlanmış olan kılıf modellerini tercih edenleri de unutmadık. Çok farklı model seçenekleri eşliğinde inceleyebileceğiniz çanta ve cüzdan formundaki telefon kılıfları için en uygun fiyatlarla karşılaşacaksınız. Kaliteli ve kullanışlı olan bu modeller de geniş renk skalası eşliğinde incelemenize sunuluyor. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz