Samsung Galaxy S4 KılıfSamsung > Galaxy S4
Samsung Galaxy S4 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Samsung Galaxy S4 Uyumlu Kılıflar

i9500 Galaxy S 4 Uyumlu Kılıflar, Samsung i9500 Galaxy S4 Uyumlu Kılıflar
Samsung Galaxy S4 modeline uygun 35 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız
Birbirinden farklı özelliklere ve modellere sahip Galaxy S4 kılıf MobilCadde.com’da. Geniş ekranlı Samsung Galaxy S4’ünüzü hem şık göstermek hem de darbelere karşı korumak için onlarca çeşit kılıf burada bulabilirsiniz. İsterseniz yumuşak bir tutuş için silikon kılıflar ya da telefonunuz zarar görmesin diye kapaklı kılıflar...
 
Sabah uyandığınızda ilk elinize aldığınız telefonunuzda renkli dokunuşlar bulmaya ne derisniz? MobilCadde.com’daki rengarenk aksesuarlara sahip olabilirsiniz.  Değişik tasarımlara sahip telefon kılıflarının yanı sıra ünlü markaların da kılıf ve aksesuarlarını burada kolaylıkla bulabilirsiniz. En renkli, en kullanışlı aksesuarlarla her ortamda stil sahibi görünebilirsiniz. Seçeceğiniz Galaxy S4 kılıfyla artık sadece telefonunuzu darbe ve çiziklerden korumakla kalmayacak, aynı zamanda kombinlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz şık bir aksesuar da olacaktır. Telefonunuzun zarifliğini korumasını istiyorsanız ultra ince silikon kılıflar tercih edebilir ya da bumper çerçeve kılıflarla ekstrem bir ayrıntıyla şıklık yakalayabilirsiniz. Ya da cüzdanlı kılıflar sayesinde para ve kartlarınızı yanınızda taşıyabilir, pencereli kılıflar sayesinde kılıfnızın kapağını açmadan gelen arama bilgisini ekranınızdan görebilirsiniz. 
 
Suni ve deri batarya kapakları geliştirilen Samsung Galaxy S4 için kılıf modellerinden taşlı seçimler kadınların şıklığını ön plana çıkarıyor. Film seyrederken, uygulamalarda gezinirken size kullanım rahatlığı sağlayan standlı kılıflar da tam size göre olabilir.
MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz