Samsung Galaxy M40 KılıfSamsung > Galaxy M40
Samsung Galaxy M40 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Samsung Galaxy M40 Uyumlu Kılıflar

Samsung Galaxy M40 modeline uygun 34 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Resimli ya da sade, hareketli ya da  klasik, aradığınız tüm telefon kılıflarını tek bir koleksiyonda bulabilir ve zengin bir model seçeneği yelpazesi arasından tercih yapmanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Özel olarak hazırladığımız bu benzersiz koleksiyon içerisinde Samsung Galaxy M40 kılıf tasarımları yer alıyor. Üstelik telefon kılıflarından tamamı sadece sağlam malzemeler kullanılarak hazırlanıyor.

Uzun süre problemsiz bir şekilde kullanabilir özellikte olan Galaxy M40 kılıfları kalite beklentisini fazlası ile karşılamayı başarıyor.  Sade bir görünüme sahip olan  telefon kılıfları geniş renk skalası sunuyor olması ile de ön plana çıkıyor. Aynı zamanda üzerinde çeşitli çizimlerin bulunduğu kılıf tasarımlarını da tercih edebilirsiniz. Son derece dinamik bir görünüm sergileyen resimli kapak modelleri koleksiyonumuz içerisinde mevcut.

İçerisine banka ya da kredi kartlarınızı koyabileceğiniz ve cüzdan şeklinde hazırlanan kılıf tasarımları mutlaka göz atmanız gereken ürün modelleri arasında bulunuyor. Aynı zamanda  su geçirmeyen kılıf tasarımları telefonunuzu ıslanma riskine karşı koruma altına alınması ile ön plana çıkıyor. Dilerseniz tercihinizi spor kol bandı modellerinden yana kullanabilirsiniz.  

Pratik bir şekilde kolunuza takabileceğiniz bu kılıflar telefonunuzu güvenli bir şekilde taşımanızı sağlıyor. Sitemizde indirimli olarak satın alabileceğiniz telefon kılıfı modelleri de mevcut. İsterseniz kapıda ödeme seçeneğini tercih edebilir ve güvenli alışveriş eşliğinde hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştığımızı belirtmek isteriz.

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz