Oppo Reno4 KılıfOppo > Reno4
Oppo Reno4 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Oppo Reno4 Uyumlu Kılıflar

Oppo Reno4 modeline uygun 61 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Oppo markası son zamanlarda Türkiye'de de oldukça sık tercih edilen bir marka haline gelmeye başlamıştır. Oppo Reno ise kullanıcılar tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Kamerasının kalitesi sebebiyle özellikle öne çıkmıştır. Akıllı telefon tercihini Oppo'dan yana kullananlar tarafından oldukça beğeniliyor.

İnce tasarımı ve hassas yapısıyla Oppo Reno 4 korunması gereken bir telefondur. Düşmelere ve darbelere karşı korunması gereken bu telefonu kılıflarla korumak mümkün. Hem tasarımıyla hem de korumasıyla bu kılıflar kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. 

Oppo Reno 4 Kılıfları

Oppo Reno4 kılıf için birçok farklı tarzda ve beğenide seçenek mevcuttur. Her renk ve tasarımda üretilen bu kılıflar Oppo Reno 4 kullanan kişiler için tercihi oldukça kolaylaştırıyor. Hem darbelerden telefonu koruyan hem de tasarımıyla görenlerin beğenisini kazanan bu kılıflar ayrıca kalitesiyle de beğenileri kazanır. 

Oppo Reno 4 Kılıf Modelleri

Kullanıcılar genelde öncelikle renklerine dikkat etmektedir. Gösterişli ve göz alıcı kılıflar isteyen için taşlı ve pullu kılıflar bulunmaktadır. Genelde kadınların beğenisini kazanan bu kılıflar şık bir görünümü sağlamaktadır. 

Taşlı ve gösterişli kılıf yerine daha sade görünüm isteyenler için silikon ve tek renk kılıflar da bulunmaktadır. Pastel ve canlı renkler sade olması sebebiyle tercih ediliyor. Pudra rengi, bebe mavisi, krem rengi gibi renkler son zamanlarda oldukça sık tercih ediliyor. Daha koyu renkler olan siyah, lacivert, kahverengi, bordo gibi renkler ise hem sade hem de şık bir görünümü sağlıyor. 

Oppo Reno 4 Koruma Kılıfları

Oppo Reno4 kılıfları yerine koruma kılıfları tercih etmek de mümkün. Genelde kapaklı kılıflar koruma sağlaması için tercih ediliyor. Darbelerden koruyan bu kılıflar tasarımlarıyla da tam koruma sağlıyor. Her renk ve tasarımda üretilen bu kılıflar da kullanıcıların oldukça sık tercih ettiği ürünlerdendir. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz