Microsoft Lumia 640 KılıfMicrosoft > Lumia 640
Microsoft Lumia 640 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Microsoft Lumia 640 Uyumlu Kılıflar

Microsoft Lumia 640 modeline uygun 8 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Yüksek çözünürlüklü ekranı, başarılı kamerası ve güçlü bataryası ile dikkat çeken Microsoft Lumia 640 akıllı telefon, birbirinden çeşitli ve kaliteli aksesuarları ile daha da canlı. Microsoft Lumia 640 akıllı telefonun kalitesine kalite katacak aksesuarlar MobilCadde.com adresinde sizleri bekliyor. Orijinal ve % 100 uyumlu aksesuarlar ile telefonunuzun çehresini değiştirebilirsiniz.

Her türlü fiyat aralığında bulabileceğiniz Microsoft Lumia 640 aksesuarları ile telefonunuza apayrı bir görüntü katabilirsiniz. Bunun yanında aksesuarların getirdiği kolaylıkların farkına varacak ve ihtiyaçlarınızı gidermenin mutluluğunu yaşayacaksınız. MobilCadde.com adresindeki çeşitli kılıflar telefonunuzu korumada yardımcı olacağı gibi cihazınıza zariflik de katacak. Cam ekran koruyucular hassas ekran camınızı etkili bir şekilde korurken zarifliğinden de bir şey kaybettirmeyecek.

Telefondan bağımsız kullanılabilen akıllı saatler Lumia 640 aksesuarları arasında spor yaparken en iyi dostunuz olacak. Kolye olarak tasarlanan gitar şeklindeki USB bellekler, hem veri depolama ihtiyacınızı karşılayacak; hem de şık görünmenizi sağlayacak. MobilCadde.com adresindeki çok amaçlı aksesuar setleri, selfie çubuğu, yedek batarya ve benzeri ürünler hayatınızın her anında size yardımcı olacak ve mutluluğunuza olumlu katkılar sunacak.

MobilCadde.com, uygun ödeme koşulları, güvenli ödeme yöntemleri ve 40 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ile sizlerin hizmetinde.

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz