Microsoft Lumia 535 KılıfMicrosoft > Lumia 535
Microsoft Lumia 535 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Microsoft Lumia 535 Uyumlu Kılıflar

Nokia Lumia 535 Uyumlu Kılıflar
Microsoft Lumia 535 modeline uygun 9 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

İnce tasarımı, oyun performansı ve 5 MP ön kamerası ile elinizden düşürmediğiniz akıllı telefonunuz Microsoft Lumia 535 aksesuar ve kılıfları için MobilCadde.com rakipsiz adresiniz.

Sürekli çantamızda, cebimizde taşıdığımız ve gün boyu yüzlerce kez farklı amaçlarla kullandığımız akıllı telefonlarımız darbe ve sürtünmelerden kolayca etkilenip yıpranabiliyor. Telefonlarımızı korumak için en büyük yardımcımız tabi ki telefon kılıfları oluyor. Ancak telefonumuzun kullanımını zorlaştırmayacak ve gerçek anlamda koruma sağlayabilmek için orjinal, telefonumuzla yüzde yüz uyumlu Microsoft Lumia 535 kılıflarına ihtiyaç duyuyoruz.

 Microsoft Lumia 535 akıllı telefonunuz için en yüksek kalite ve orjinal kılıfları sitemizde bulabileceksiniz. MobilCadde.com’u benzerlerinden ayıran en bariz özelliği ise birinci kalite ürünleri ve seçimlerinizde sizi sınırlamayan ürün çeşitliliğidir. Kullanım ihtiyaçlarınızla beraber göz zevkinize de hitab eden bir görünümü aynı kılıfta bulabileceksiniz.

Silikon kılıflar, yan ya da dik kapaklı, gerçek deri kılıflar, yumuşak ya da sert rubber kılıflar onlarca desen, renk ve resim seçeneği ile size hayallerinizin de ötesinde bir tercih imkanı sunmakta. Mağaza mağaza dolaşmanıza, kalite için görünümden veya görünüm için kaliteden ödün vermenize hiç gerek yok. Aklınızdaki her şey tek bir üründe MobilCadde.com sayesinde karşınızda. Microsoft Lumia 535 akıllı telefonunuz için seçiminizi yapın biz adresinize getirelim.

MobilCadde.com “güvenli alışveriş” prensibi ile de sizlere eşsiz bir hizmet sunmayı hedefliyor. Yapacağınız tüm alışverişlerinizde, 7 gün içerisinde, koşulsuz şartsız iade ve değişim talep edebilirsiniz. Alışverişlerinizde ödemelerinizi %128 güvenli ödeme yöntemlerimizle gerçekleştirebileceğiniz gibi kapıda ödeme yöntemini de tercih edebilirsiniz. 

Sitemizden saat 16:00’a kadar vereceğiniz siparişleriniz,  ürünlerin %80’i stoktan teslim olduğu için aynı gün kargoya verilir. 40 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz