LG G3 KılıfLg > G3
LG G3 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

LG G3 Uyumlu Kılıflar

LG G3 modeline uygun 13 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Son moda LG G3 kılıfları MobilCadde.com’da. Cep telefonu kılıf ve aksesuarının tek adresi MobilCadde.com, LG G3 kullanıcıları için de birçok kılıf alternatifi sunuyor.Telefonunuzun en sevdiğiniz uyku modu özelliği, pencereli uyku modlu kılıflarla anlam kazanıyor.  Yuvarlak pencere tasarımlı uyku modu sayesinde gelen aramaları kapağı açmadan pencere ile cevaplayabileceğiniz gibi kapak kapatıldığında LG G3 uyku moduna geçer ve şarj tasarrufu sağlar. Aynı zamanda rengarenk desen ve süslemeleri olan LG G3 kılıfları da telefona hoş bir hava katıyor.

Parlak cıvıl cıvıl, taşlı, mat ya da daha pastel renkler ve tasarımlar ile tarzınızı yansıtarak şıklığınıza şıklık katabilir, kıyafet kombinlerinizde daha da fark yaratabilirsiniz. Artık kıyafet kombinlerinizi yaparken akıllı telefonlarınızı da hesaba katacaksınız.

Ayrıca cihazınızı darbe ve toz gibi dış etkenlerden koruyarak uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Cihazınız için tam uyumlu aksesuarları Mobilcadde’de bulabilirsiniz. Cihazınızda herhangi bir potluk oluşturmaz ve kullanım zorluğu yaşamazsınız. 

LG G3 telefonunuz için daha güzelini aramaya gerek yok. Çünkü MobilCadde.com en iyi LG G3 kılıflarını sizin için sergiliyor. Hiçbir yerde bulamayacağınız kadar çok LG G3 aksesuara, kargo ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz.

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz