Lenovo K8 Note KılıfLenovo > K8 Note
Lenovo K8 Note modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Lenovo K8 Note Uyumlu Kılıflar

Lenovo K8 Note modeline uygun 23 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Lenovo tutkunları için hazırlanmış birbirinden şık kılıf modellerini en cazip fiyatlar eşliğinde hemen satın alabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretildiği için çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilen Lenovo K8 Note kılıf çeşitleri kategorimiz içerisinde yer alıyor. Sadece model değil renk bakımından da oldukça geniş bir seçenek yelpazesi ile karşılaşabileceğiniz kılıflara hemen göz atın. 

Metalik renklerden hoşlananlara özel, farklı renk seçenekleri eşliğinde dizayn edilmiş olan Lenovo K8 Note kılıfları hem kullanışlı olmasıyla hem de gayet şık görünümüyle dikkat çekiyor. Elbette su geçirmeyen ve suda batmayan özel kılıf modellerini de unutmadık. Deniz ve havuza girerken de telefonunuzu yanınıza almanızı sağlayabilecek bu tasarımların bir yüzü şeffaf, diğer yüzü ise renkli olarak üretiliyor. 

Ayrıca cüzdan şeklinde hazırlanmış olan ve içerisine kredi kartlarını da koyabileceğiniz tasarımlar telefonun bir yüzünü değil her iki yüzünü de çizilmelere karşı koruma altına alıyor. El bandı, kol bandı ya da bel bandı şeklinde hazırlanmış olan ve spor yapanlar için gayet  ideal bir seçim olabilecek kılıf çeşitlerine de kolayca göz atabilirsiniz. 

Spor ve koşu gibi etkinliklerde telefonunuzu yanınızda güvenle taşımanızı sağlayacak olan bu kılıflar pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Sizlere kategorimiz içerisinde hem parlak renkleri hem de mat renkleri sunuyoruz. Zevklerinize uygun olan tasarımları kolayca seçebilir ve hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme seçeneklerinden hemen siz de faydalanın. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz