Huawei Y7 2019 KılıfHuawei > Y7 2019
Huawei Y7 2019 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Huawei Y7 2019 Uyumlu Kılıflar

Huawei Y7 2019 modeline uygun 138 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Telefonunuz ile mükemmel bir uyum yakalayacak olan kılıf modellerini sitemizden hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Şıklığı ve kalitesiyle sizin de beğeninizi kazanacak olan Huawei Y7 2019 kılıf çeşitlerini hemen incelemeye başlayın. Bu özel tasarımlar telefonunuzu her türlü riske karşı koruyarak kullanım ömrünü uzatmanıza yardımcı oluyor. 

Çıtçıtlı deri cüzdan kılıf modelleri mutlaka göz atmanız gereken tasarımlardır. Bu modeller telefonunuzun ekranını da korur ve kart gibi eşyalarınızı yanınızda rahatlıkla taşımanızı sağlar. Ayrıca silikon materyalden üretilmiş olan Huawei Y7 2019 kılıfları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Kolaylıkla telefonunuza takip çıkarabileceğiniz silikon kılıflar hem şeffaf hem de renkli seçeneklerini sizlere sunuyor.  

Favori renklerinizden ödün vermeden silikon kılıf modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca sadece kenar hatları renkli olarak dizayn edilmiş olan model seçenekleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Örgü kılıf çeşitleri son dönemin en popüler tasarımlarından biri haline geldi. Siz de tercihinizi  bu modellerden yana kullanarak telefonunuza bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. 

Tıpkı deri kılıflar gibi telefonun ön bölümünü de koruma altına alan örgü kılıflar sevdiklerinize hediyelik olarak da tercih edebileceğiniz tasarımlardır. El bandı ya da kol bandı şeklinde hazırlanan spor yaparken kullanabileceğiniz tasarım seçeneklerini de mutlaka inceleyin. Ayrıca siparişinizi tamamlamadan önce sepetinize mutlaka su geçirmeyen kılıf modellerinden de ekleyin. Hemen şimdi modellere göz atarak seçiminizi yapın!

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz