BlackBerry Q20 KılıfBlackberry > Q20
BlackBerry Q20 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

BlackBerry Q20 Uyumlu Kılıflar

BlackBerry Classic Uyumlu Kılıflar
BlackBerry Q20 modeline uygun 19 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

QWERTY klavye ve 3.5 inç ve 720 x 720 piksel çözünürlükte küçük  dokunmatik ekranı ile farklı bir akıllı telefon deneyimi sunan BlackBerry Q20 aksesuar ve kılıfları her zaman olduğu gibi yine MobilCadde.com’da.

Akıllı telefonunuzu darbeye ve çizilmeye bağlı hasarlardan korumak için bir BlackBerry Q20 kılıfna ihtiyacınız var. Satın aldığınız kılıf telefonunuzun kasası ile tam uyumlu ve orjinal kesim olmadığı takdirde kullanım esnasında birçok olumsuzlukla karşılaşırsınız. 

MobilCadde.com’dan satın alacağınız, orjinal kalıp kesimleri ve esnekliği sayesinde telefonunuzla mükemmel uyumlu telefon kılıfları ile telefonunuzu uzun yıllar ilk halinde muhafaza edebilirsiniz.

Telefonunuzu korurken kalite ve kullanım rahatlığının yanı sıra telefonunuzun görünümü konusunda tercihlerinizi de göz önünde bulundurmak en doğal hakkınız. BlackBerry Q20 telefonunuz için  dilediğiniz model, renk, desen ve resimli telefon kılıflarımızla günlük yaşantınıza renk katıp tek düzey görünümden kurtulabilir veya tarzınıza uygun bir görünümü ufak bir dokunuşla yakalayabilirsiniz. 

Özel günlerde sevdiklerinize; onların ihtiyaç ve zevklerine uygun bir telefon kılıf hediye ederek verdiğiniz değeri gösterebilir, hediyeniz ile her an yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. 

BlackBerry Q20 telefonunuz için  son teknolojiyi ve son modayı bünyesinde barındıran kılıfları; 7 gün içerisinde ücretsiz iade & değişim hakkınız saklı olarak MobilCadde.com’dan satın alabilirsiniz. 

Alışverişinizde ödemeyi; güvenli ödeme yöntemleri ile site üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi isterseniz, kapıda ödeme seçeneğini de kullanabilirsiniz.

 Siparişinizi tamamladığınızda hızlı ve disiplinli çalışma prensibinden taviz vermeyen MobilCadde.com ekibi siparişlerinizi özenle hazırlar. Saat 16:00’ya kadar verdiğiniz siparişler adresinize teslim edilmek üzere aynı gün kargoya teslim edilir. 40 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedeli tarafımızca ödenir. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz