Anycool Storm YorumlarAnycool > Storm
Anycool Storm modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Eğer siz de yorum yapmak isterseniz tıklayınız.

Yorumlar

Anycool Storm

Anycool Storm

Bluesax :

90lı yıllardan beri Nokia 9110, 9110i, 9210, 9210i modellerini kullandım. Şimdi Nokia 9500 ve Nokia E 90 kullanıyorum.
Fakat. Televizyonsuz telefon benim için bomboş hareketsiz, aktifliği olmayan ve kullanıcısına emosyon vermeyen ambalajsız
Karton kutuyu sembolize eder.

Anycool cep telefonundaki TVden ve büyük ekranlı olmasından dolayı çok memnunum.
4 GB harici MemoryCard problemsiz destek veriyor. Hoparlörü gayet kuvvetli ve kaliteli ses veriyor. Kulağı hassas olanlar için beklenenden daha iyi kalite var.

Solistin nefes sesini bile duyabiliyorsunuz. Yabancı slow pop ve Jam stillerde bu belli oluyor. Equalizer ile misal Kilise Opera soundu ile müziği genişletebiliyorsunuz. Tabi ki hangi melodiler de bu etkili olur diye karar verebilmek için biraz müzisyen kulağı olması da gerekir. Bunu da ayarlamak çok zevkli.

Yazılım programlarında harfle yeteri kadar görülür şekilde tasarlanmış gayet memnun edici. Hele oyunlar bölümünde Satranç olması beni amatöre oyuncu olarak memnun etti. Kayıt edip tekrar oynayabiliyorum. Takvim de yeteri kadar medium profesyonelce yapılmış!

Dogum günü, toplantı, v.s. Notları alarmlı şekilde yazabiliyorum. Fotoğraf kalitesi düşük. Bu da normal. Bu fiyata hepsi bir arada imkansız. Ne de olsa televizondan ve radyodan kayıt yapabiliyorum bu bana yeter.

Bluetooth ve Wireles var. Çekim kalitesinden memnunum. Kulaklıktan müzik ve telefon konuşması harika, net berrak. Nokia E90ı bazen unutuyorum. Ekstrasında Facebook, Yahoo, Msn, Ebuddy var! TV seyretmekten zaman bulamıyorum.

Çift sim kartlı olması kuvvetli noktalarından biri ve ses kalitesi çift hoparlörden gayet doyurucu şekilde duyuluyor. Yalnız kendine ait 5 tane müzigi telefon sesi yapabiliyorum. Biraz kısıtlı gibi.

Sms seslerini begenmedim. Tabi zevkler ve renkler derler. Smsi sessiz ama titreşimli kullanıyorum.. Anycool Storm,: televizyonlu ve çift sim kartlı Bluetoothlu, Wirelesli, ve geniş ekranlı olarak benden iyi not aldı.

Yakında GPRSli modeli çıkacakmış diye bilgi aldım. Kaçırmam tahmin ediyorum.. Son olarak, benim için geniş ekranından parazitsiz ve kumlanmasız TV kanallarını seyredebilmemdir. Umarım Anycool modellerinde devam eder. Tebrikler bu firmaya..

Kullanım :Kullanmamış
Eklenme :11.09.2010 16:42:00
10 10 7
Anycool Storm

Anycool Storm

hakan :

Telefon gerçekten çok güzel. Dokunmatiği çok hassas. 2000 rehber hafızası var ve 3G’nin dışındaki tüm özellikler mevcut. Şuan kullanıyorum, çok memnunum, tavsiye ederim.

Kullanım :Kullanmamış
Eklenme :11.04.2010 13:04:00
10 9 9