Samsung Galaxy C5 KılıfSamsung > Galaxy C5
Samsung Galaxy C5 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Samsung Galaxy C5 Uyumlu Kılıflar

Dafoni Samsung Galaxy C5 Mat Açık Yeşil Telefon Kaplama
Kılıf değil. Sticker kaplama!
126,27 ? + KDV
Ücretsiz kargo
Dafoni Samsung Galaxy C5 Gold Parlak Simli Telefon Kaplama
Kılıf değil. Sticker kaplama!
126,27 ? + KDV
Ücretsiz kargo
Dafoni Samsung Galaxy C5 Silver Parlak Simli Telefon Kaplama
Kılıf değil. Sticker kaplama!
126,27 ? + KDV
Ücretsiz kargo
Dafoni Samsung Galaxy C5 Yeşil Kamuflaj Telefon Kaplama
Kılıf değil. Sticker kaplama!
126,27 ? + KDV
Ücretsiz kargo
Samsung Galaxy C5 modeline uygun 21 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Yakında evlilik yıldönümünüz ve siz eşinize farklı bir hediye almak istiyorsunuz. Her sene benzer hediyeleri almaktan çok sıkıldınız ve farklı bir şey yapmak istiyorsunuz. Ancak bu hediyenin anlamlı olduğu kadar işlevsel de olmasını istiyorsunuz. Size harika bir önerimiz var. MobilCadde.com adresinden vereceğiniz Samsung Galaxy C5 kılıf siparişi ile hem eşinizin kullandıkça sizi hatırlayacağı bir hediye almış olur hem de eşinizin cep telefonunu darbe, çizik ve kırılma riskine karşı korumuş olursunuz. Pek çok kılıf alternatifi bulunan sitemizden herkesin zevkine uygun bir kılıf bulması mümkündür. 

MobilCadde, cep telefonu aksesuarları piyasasında tanınmış bir markadır. Kaliteli ürün ve hızlı müşteri hizmeti ile müşterilerinin beğenisini kazanmış ve tavsiye edilir bir alışveriş sitesi haline gelmiştir. Sitemizden sipariş vermek son derece kolaydır. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek istediğiniz ödeme yöntemini kullanarak ödemenizi yapmanız siparişinizi tamamlamanız için yeterlidir. Tüm bu işlemler sadece birkaç dakikanızı alacaktır. 

Samsung Galaxy C5 kılıfları ile beğendiğiniz diğer aksesuarlar MobilCadde’nin elemanları tarafından kısa sürede hazırlanır ve size ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilir. Saat 16.00’ya kadar ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. 40 TL üzeri siparişlerden kargo ücreti alınmaz. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamızın çağrı merkezinden ürünler ve siparişinizin durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ürünlerinizi iade etmek ya da değiştirmek isterseniz 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz