Samsung Galaxy Buds KılıfSamsung > Galaxy Buds
Samsung Galaxy Buds modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Samsung Galaxy Buds Uyumlu Kılıflar

Samsung Galaxy Buds modeline uygun 2 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Elektronik cihazları hayatımızın her alanında sıklıkla kullanıyoruz. Tabi ki akıllı telefonlarımız günün her saati yanımızda olan ve en çok kullanılan cihazlar oluyor. Telefonla her an konuşmak, müzik dinlemek ya da sosyal medyada zaman geçirmek için kulaklık kullanımı şart. Hem diğer insanları rahatsız etmemek hem de ellerimizi sürekli olarak kullanmak zorunda olmamak için Samsung Galaxy Buds satın alabilirsiniz.

Bluetooth kulaklık olarak tanımlanabilen Samsung Galaxy Buds telefonunuzu çok daha efektif bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Hem sunduğu avantajlar hem de fiyatı açısından son derece önemli cihazlardır. Bu sebeple de Samsung Galaxy Buds kılıfı olmadan kullanılması çok yanlış bir karar olur. 

Kulaklığınızı satın aldıktan hemen sonra Samsung Galaxy Buds kılıf çeşitleri arasından seçiminizi yaparak alışverişinizi tamamlamanız gerekir. Ancak bu şekilde kulaklıklarınızı muhteşem bir şekilde koruyabilirsiniz. Samsung Galaxy Buds telefon kılıfı değildir ve özel olarak kulaklıklar için üretilmiştir. Sitemiz bu kılıfların satın alabileceği 1 numaralı adres olarak kabul edilir. Sitemizdeki onlarca ürün arasından seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. 

Samsung Galaxy Buds İçin Kusursuz Silikon Kılıf Seçenekleri

Satın aldığınız kulaklıklarınızı en iyi şekilde korumak için silikon kılıfları tercih etmeniz gerekir. Silikon kılıf kullanırsanız birçok farklı avantajı da elde edebilirsiniz. Kulaklıklarınız için metal ya da plastik malzemelerin tam koruma kılıf özelliğinde olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bu kılıfların tercih edilmeyip insanların sürekli olarak silikon kılıflara yönelmesinin birçok sebebi vardır. 

Sitemizden alacağınız silikon kılıflar kendi ağırlıkları ile sizi rahatsız etmez. Metal kılıflar her zaman daha ağır olacağından kullanımı zor olacaktır. Plastik kılıflar ise sert malzeme olduğundan her darbede çizilir ve deforme olur. Kısa sürede yeni bir kılıf almanız gerekir. Ancak silikon kılıflarda hiçbir sorun yaşamazsınız.

Şarj İmkânı Sunan Akıllı Kılıf Modelleri

Her geçen gün insanların daha fazla tercih etmeye başladığı Samsung Galaxy Buds bluetooth ile telefonlara bağlandığından belirli dönemlerde şarj edilmesi gerekmektedir. Şarjları uzun süre giden ürünlerdir. Akıllı telefonlar gibi her gün şarjı bitmez. Ancak belli başlı dönemlerde şarja takılması gerekir. 

Sitemizden satın alacağınız ürünler akıllı kılıf olarak tanımlanmaktadır. Kulaklığınız kılıfın içerisindeyken şarj olmasına engel bir durum olmaz. Kılıfın alt kısmında şarj anından kablonun bağlanabilmesi için özel bir göz bulunur. Bu gözü kullanarak rahatlıkla kulaklığınızı şarj edebilirsiniz. Sürekli olarak kılıfınızı çıkarmak için çaba sarf etmenize gerek olmaz.

Kulaklığınızın Su İle Temasını Kesin

Telefonlarda kapaklı kılıf kullanımının sebebi telefonun su ile temasını kesin bir şekilde kesmektir. Bu imkân kulaklıklar için tasarlanan kılıflarda da bulunur. Sitemizde yer alan Samsung Galaxy Buds kılıflarından hangisini seçerseniz seçim kulaklığınızı suya karşı korumuş olacaksınız. 

Kulaklıkların ebatları küçük olduğundan hafifi bir su birikintisinde dahi çok büyük zararlar görebilmektedir. Bu sebeple de kulaklıklarda telefonlara göre daha yüksek oranda bir risk oluşur. Akıllı telefonlarda su ile temasta ses gelmeme sorunu yaşanır ve bu durum kulaklıkta yaşanırsa tamamen işe yaramayan bir cihaz ortaya çıkar. 

Kulaklıklarınızı uzun süre kullanmaya devam etmek istiyorsanız sitemizdeki su geçirmez renkli ya da şeffaf kılıf modelleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. 

Koşulsuz İade Garantisi İle Güvenli Kulaklık Kılıfı Alışverişi

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli markaları dahi satışa sunduğu ürünlerde koşulsuz iade imkânı sunmaz. İnsanlara bu imkânın tanınabilmesi için satışa sunulan ürünlere %100 güvenilmesi gerekmektedir. 

Sitemizden kulaklıklarınız için alacağınız düz renk ya da taşlı kılıflar her zaman koşulsuz iade garantisi ile satışa sunulur. Ürünler elinize ulaştıktan sonra hiçbir kusuru olmasa dahi beğenmediğinizi belirterek ürünü iade edebilirsiniz. Herhangi bir kesinti ya da problem yaşanmayacaktır.

Kulaklık Kılıfınızı Dilediğiniz Gibi Ödeyin

Alacağınız kulaklık kılıflarında sitemiz sizlere farklı ödeme seçenekleri sunuyor. İsterseniz sitemizde güvenli bir biçimde kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz. Bu alışverişlerinizde bilgileriniz hiçbir kişi tarafından görülmeyecektir. Üstelik 6 taksit imkânlarından faydalanma şansınız olur. 

Kredi kartınızı internet sitelerinde kullanmayı tercih etmiyorsanız hiç düşünmeden kapıda ödeme seçeneğini tercih edin. Aynı günde kargoya verilen ve çok kısa bir süre içerisinde sizlere ulaştırılan kılıflarınız için kapıda ödeme seçeneği ile tercih edip risksiz bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz