LG V20 KılıfLg > V20
LG V20 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

LG V20 Uyumlu Kılıflar

LG V20 modeline uygun 8 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Sizin için çok özel birisine hediye almak istiyorsunuz. Ancak bu hediyenin anlamlı olduğu kadar fonksiyonel de olmasını da tercih ediyorsunuz. Size harika bir önerimiz var. MobilCadde.com adresinden alacağınız sevdiğinizin tarzına uygun bir cep telefonu kılıf ile hem kullandıkça sizi hatırlamasını sağlarsınız hem de cep telefonunu koruyarak fonksiyonel bir hediye almış olursunuz. LG V20 kılıf gibi pek çok model ve çeşitte kılıfa sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür. Pek çok farklı kullanıcının zevkine aynı anda hitap eden sitemizde herkesin zevkine uygun bir seçenek mevcuttur. 

Mobilcadde, cep telefonu aksesuarları satışı yapan bir internet sitesidir. Özellikle çok çeşitli kılıf ve kapak alternatifleri ile kullanıcıların dikkatini çeker. Sitemizin kullanımı son derece kolay olup sadece birkaç dakika içerisinde istediğiniz bir ürüne ulaşmanız mümkündür. Siparişinizi tamamlayabilmek için sadece birkaç tuşa dokunarak beğendiğiniz ürünleri seçerek sepetinize eklemeniz ve ödemesini yaparak alışverişinizi tamamlamanız mümkündür. 

Sipariş verdiğiniz LG V20 kılıfları MobilCadde’nin deneyimli elemanları hazırtlafr ve kargoya teslim eder. Ürünlerinizi saat 16.00’ya kadar bize iletmeniz halinde aynı gün kargoya teslimi yapılır. 40 TL üzeri siparişlerinizden kargo ücreti talep edilmez. 

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamızın çağrı merkezi ürünleriniz ile ilgili her türlü sorunu yanıtlamak üzere hazır bekler. Ürünlerinizden herhangi bir nedenden ötürü memnun kalmazsanız 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz