General Mobile GM 5 Plus KılıfGeneral-mobile > GM 5 Plus
General Mobile GM 5 Plus modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

General Mobile GM 5 Plus Uyumlu Kılıflar

General Mobile GM 5 Plus modeline uygun 49 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Bugün artık cep telefonumuz olmadan çok kısa mesafelere bile gitmiyoruz. İstiyoruz ki cep telefonlarımız her an yanımızda olsun. Onları gittiğimiz her yere götürüyor ama bazen ne yazık ki gerektiği gibi koruyamıyoruz. Cep telefonları son derece hassas aletler olduğundan darbelere, çizilmelere ve kırılma riskine son derece açıktırlar. Bu nedenle onları mutlaka korumak gerekir. General Mobile GM 5 Plus kılıf ile telefonunuzu hem koruyabilir hem de ona daha şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. MobilCadde.com adresinden dilediğiniz marka telefon için istediğiniz tarzda bir kılıf seçebilir ve kısa zamanda elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

MobilCadde, cep telefonu aksesuarları satışı yapan güvenli bir alışveriş sitesidir. Sitemizden kılıf ve kapakların yanı sıra pek çok aksesuara ulaşmanız mümkündür. Kullanımı son derece kolay olan sitemizden beğendiğiniz ürünleri seçerek sepetinize eklemeniz ve ödeme yöntemlerinden birini kullanarak ödemenizi tamamlamanız siparişinizi iletebilmeniz için yeterlidir. 

General Mobile GM 5 Plus kılıfları gibi siparişleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra MobilCadde’in deneyimli elemanları tarafından hızlıca hazırlanır ve size ulaştırılmak üzere kargoya verilir. Saat 16.00’ya kadar tarafımıza ulaşan siparişlerin aynı gün kargoya teslimi sağlanır.  40 TL üzeri siparişlerinizden kargo ücreti alınmaz. Siparişiniz ile ilgili her türlü soruyu çağrı merkezi elemanlarımıza yöneltebilirsiniz. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz