Hakkımızda

Her geçen gün dinamiği artan mobil dünyanın hızını yakalamak ve bu konuda süreklilik sağlamak amacıyla kurulan Mobiletişim, 13 Şubat 2006 tarihinde yayın hayatına başladı.

Adından da anlaşılacağı üzere, mobil teknolojiler konusunda uluslararası iletişim ağını mümkün olduğunca tek bir adres altında toplamayı amaçladığımız sitemiz, kısa zamanda önemli bir okur kitlesine ulaştı. Teknoloji ve bilgi çağının beraberinde getirdiği hızlı yaşam standartları, bizlerin de mobil teknolojiler konusuna daha çok hakim olmamızı gerektiriyordu. İşte bu düşünceyle start verdiğimiz Mobiletişim, yaklaşık 8 yıldır mobil teknolojiler konusunda her türlü bilginin kaynağı konumuna geldi.

Mobiletişim, Türkiye'nin en gelişmiş telefon arşivi arasında arama yapabilme, telefonların detaylı özelliklerini inceleyebilme, her türlü telefonu karşılaştırabilme olanağı sunuyor. Ziyaretçilerimizin yaptığı aramalar, karşılaştırmalar ve incelemeler haftalık olarak en iyi telefonları Top 25 adı altında belirliyor. Mobil Sözlük ise mobil teknoloji terimleri hakkında bilinmeyen veya anlaşılmayan her şeyi açıklığa kavuşturuyor.

Yani Mobiletişim, akıllı telefon kullanan veya mobil dünyada yaşanan gelişmelere uzaktan yakından ilgisi olan herkes için değerli ve güncel içerik sunuyor.

İletişim Bilgileri

Reklam, Basın bülteni ve diğer konular için adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Reklam Seçenekleri

Mobiletişim'de Reklam
Türkiye'nin en çok ziyaret edilen ve ziyaretçilerinin telefon satın alma kararlarını verdikleri Mobiletişim'de reklam vermek de çok kolay.

Sektörün Lider markaları
Mobiletişim Nokia, Samsung, Milleni gibi mobil iletişim sektörünün lider markalarının kampanyalarında yer almıştır.