Yeni Nokia Lumia 928 Mayıs ayında tanıtılacak

Yeni Nokia Lumia 928 Mayıs ayında tanıtılacak

Lumia serileri ve Windows Phone sayesinde güzel bir satış grafiğinde ilerleyen Nokia’nın 2013 yılında rakiplerinin çıkarttığı üst seviyeli akıllı telefonlara ne zaman cevap vereceği tam bir merak konusu. Özellikle Nokia’ya ait yeni telefonla ilgili dedikodular artıkça bu merak da gitgide artıyordu.

Lumia 950’e ait olduğu iddia edilen görsellerin ardında başka bir iddia ise Lumia 928 isimli üst seviye bir telefonun 15 Mayıs’da tanıtılacağı. Henüz telefonla ilgili teknik bir detay bilinmese de 4.5 inç AMOLED ekran ve alüminyum kasa muhtemel tahminler arasında. Yine söylentiler arasında Lumia 928’in, Lumia 920’den daha güçlü bir işlemci ve daha yüksek kamera performansı ile rakiplerinin karşısına çıkacağı doğrultuda.

Henüz Nokia tarafından resmi bir açıklama gelmedi. Birçok uzmanın görüşü ise 15 Mayıs’da yapılması beklenen tanıtım sonrasında Nokia’nın zor durumda kalabileceği. Bir ay sonra tanıtılması beklenen yeni iPhone ve öncesinde pazarda iyi yer edinmiş olan rakipleri yüzünden yeni Nokia sesini istediği gibi duyuramayabilir.Eklenme tarihi: 5.04.2013

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: