Xiaomi Mi Note 2 için tanıtım çalışmaları başladı

Xiaomi Mi Note 2 için tanıtım çalışmaları başladı

Dünkü Fransa-İzlanda futbol musabakasından sonra resmi Sina Weibo hesabından dikkat çeken bir paylaşım yapan Xiaomi, bu seneki son üst segment telefonuna dair ilk ipucunu verdi.

İlk önce Fransa'ya 5-2 mağlup olan Euro 2016'nın sürpriz ismi İzlanda'yı teselli etme niyetiyle yayımlandığı varsayılan posterde, "2>5" sloganının farklı bir şeye işaret ettiği ortaya çıktı. Xiaomi'nin küresel operasyonlarından sorumlu Hugo Barra tarafından da doğrulanan 2016'nın son üst düzey Mi telefonunun bu ifadeyle Xiaomi Mi Note 2 olduğu kesinleşti.

Birinci nesil Mi Note telefonlarını geçen sene piyasaya süren Pekin merkezli telefon üreticisi, bu seride daha önce hiçbir telefonunda kullanmadığı yeni bir tasarım anlayışıyla karşımıza çıkmıştı. Mi Note 2'nin de yine tasarım konusunda sektörü tatmin edecek şekilde geliştirildiği tahmin ediliyor. İkinci nesil Mi Note'nin ilk kez ağustos sonunda Berlin'de düzenlenecek olan IFA 2016 tüketici elektroniği fuarında küresel piyasanın beğenisine sunulması bekleniyor.Eklenme tarihi: 4.07.2016

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: