Vodafone İlk Ay Bedava 500 MB Deneme Paketi Kampanyası

Vodafone İlk Ay Bedava 500 MB Deneme Paketi Kampanyası

Hem akıllı telefon kampanyaları hem de farklı ihtiyaçlara yönelik internet paketleriyle mobil interneti herkes için her an her yerden erişilebilir kılma stratejisi yürüten Vodafone, bu kez cep telefonlarından interneti kullanmayan anne babaları mobil internetle tanıştırmayı hedefliyor.

Vodafone, televizyon reklamlarıyla da duyurduğu 500 MB deneme paketi kampanyası ile gençlere anne babalarını cepten internete bağlamaları konusunda çağrıda bulunuyor ve bu kapsamda henüz denemeyenler için Süper İnternet'i ilk ay bedava sunuyor. Öte yandan, mobil internetle yeni tanışan aboneler, Vodafone'un limitine geldiğinde duran Süper İnternet'i sayesinde limiti aşmıyor ve ekstra ücret ödemiyor.

Kampanya şartlarını sağlayan aboneler aylık 500 MB ilk ay ücretsiz olarak sunulan kampanya süresince ayda 5 TL ödüyor. 31 Aralık 2013 tarihine kadar geçerli olacak paketi almak için ABONE NET 500MB yazıp 3636’ya mesaj atabilirsiniz.

Vodafone Süper İnternet anne babanızın da hakkı sloganıyla yayınlanan TV reklamlarını buradan izleyebilirsiniz.Eklenme tarihi: 11.11.2013

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: