Sony Xperia Z kılıfları MobilCadde.com'da

Sony Xperia Z kılıfları MobilCadde.com'da

CES 2013’ün en iyi ürünü, Sony’nin yeni amiral gemisi Xperia Z, ülkemizde Nisan ayı ortalarında vitrinlerdeki yerini alacakken, kılıfları ve aksesuarlarıysa şimdiden MobilCadde.com’daki yerini aldı.

Sony, Xperia Z’yi suya ve toza dayanaklı olarak tanıtsa da telefonunuza daha üst düzey koruma sağlayabileceğiniz, kendi zevkinize göre kişileştirebileceğiniz birçok kılıf ve aksesuar MobilCadde.com’da sergilenmeye başladı. Hem cüzdan hem kılıf olarak kullanılabilen çeşitler ve silikon renkli kılıflar sayesinde telefonunuz ömrünü daha da uzatabilirsiniz.

Farklı markalar içinde birçok kılıf ve aksesuarı içinde bulunduran ve stoktan satış yapan MobilCadde.com’da sipariş ettiğiniz kılıf ya da aksesuar ertesi gün kapınızda olacak ve 20 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti de ödemeyeceksiniz. MobilCadde.com’daki Sony Xperia Z kılıf ve aksesuarlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Tüm Sony Xperia Z kılıf ve aksesuar çeşitlerini MobilCadde.com'dan incelemek ve satın almak için tıklayınEklenme tarihi: 5.04.2013

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Mobil Aksesuar Marketi

Cep telefonu aksesuarları

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: