Sony Xperia Cosmos görüntülendi

Sony Xperia Cosmos görüntülendi

Güçlü bir ön kamera ve ön kamera flaşına sahip Xperia C3 akıllı telefonunu geçen sene satışa sunan Sony, yeni bir özçekim odaklı cihaz hazırlıyor olabilir. @upleaks tarafından prototip görüntüleri paylaşılan Cosmos kod adlı telefon, sadece Asya yerine tüm dünyada satışa çıkacak bir özçekim telefonunun yolda olduğuna işaret ediyor.

MediaTek'in sekiz çekirdekli 2,0 GHz 64-bit ARM Cortex-A53 işlemci ve Mali-T760 GPU'ya sahip yongası MT6752 ile donatılan E5303/E5306 model numaralı akıllı telefon, Android 5.0 Lollipop işletim sistemiyle ön yüklü olarak piyasaya sürülecek. Oldukça güçlü bir çipset kullanan Xperia Cosmos, muhtemelen tüketiciyle buluştuğunda Xperia C serisine dahil edilmiş olacak.

Oldukça geniş bir ön kamera merceği ve ön kamera flaşına sahip Android telefon, daha önce tedarik zinciri raporlarına yansıyan Sony'nın yeni MediaTek çipsetli ürünü olabilir. Tayvanlı ODM'ler tarafından üretileceği bildirilen bu cihazın bütçe dostu bir fiyatla çıkış yapacağı tahmin ediliyor.Eklenme tarihi: 15.03.2015

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: