Sony Honami olduğu iddia edilen bir görsel ortaya çıktı

Sony Honami olduğu iddia edilen bir görsel ortaya çıktı

Akıllı telefonlarda kamera, müzik, dayanıklılık gibi bazı özellikleri ön plana çıkartılan telefonlar son günlerin modasını oluştururken, Sony’nin de kamera odaklı telefonlar arasında rekabete dahil olacak telefonunun Honami isminde olduğunu ve telefonla ilgili gelen iddiaları sizinle daha önce paylaşmıştık.

Bu seferse Brezilyalı bir kaynak tarafından paylaşılan haberde Honami’ye ait olduğu iddia edilen bir görsel paylaşılırken, Sony’nin yeni büyük ekranlı telefonu Xperia Z Ultra ve Xperia ZL arasına konarak boyutu hakkında fikir edinmemiz sağlanmış.

Paylaşılan görselde aslında telefon hakkında çok fazla bir detay belli olmazken, ekranın 5 inç büyüklüğünde olacağı tahmin ediliyor. Kamera odaklı hazırlanmasına rağmen arka kısmında düz bir yapı bulunurken, Xenon flaş bulunmayıp LED flaşla çıkacak olması akıllarda başka bir şüphe uyandırıyor.

Beyaz renkteki telefonun 2.3 GHz Snapdragon 800 işlemci, Adreno 330 grafik birimi, BIONZ işlemciye sahip 20 MP kamera gibi üst seviye bir donanıma sahip olması beklenirken, resimdeki cihazın Honami’ye ati olup olmadığını anlamak içinse bir süre daha beklememiz gerekecek.Eklenme tarihi: 27.06.2013

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: