N9005 Galaxy Note 3 için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi

N9005 Galaxy Note 3 için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi

Google'nin kasımda resmen yayımladığı yeni büyük sürüm güncellemesi Android 4.4 KitKat, yeni yıldan bu yana hızla mevcut mobil cihazlara ulaştırılıyor. Samsung da üçüncü nesil telefon-tablet melezinin Snapdragon 800 çipsetli versiyonunu en güncel işletim sistemi versiyonuna güncellemeye başladı. İlk etapta Polonya'yı kapsayacak N9005 model numaralı aygıtın yeni güncelleme dağıtımı, yakında diğer ülkelere ve cihaz modellerine de yayılacak.

Android 4.4.2 sürümünü bünyesinde barındıran N9005XXUENA6 yapı numaralı üretici yazılımı, ayarlar menüsünden TouchWiz kullanıcı arayüzü yerine farklı bir varsaylan ana ekran, mesaj ve telefon uygulaması atayabilmeyi mümkün kılıyor. Üçüncü parti uygulamaların çekirdek program işlevlerini devralıp en iyi şekilde çalışabilmesi için birtakım düzenlemeleri bünyesinde barındıran yükseltme ayrıca, cihazın dokunmatik algılama hızı dahil olmak üzere genel performansına olumlu etki edecek.

Gear Manager uygulamasının yeni versiyonunu da beraberinde getiren 4G LTE Advanced destekli melez aygıt Galaxy Note 3'ün son yazılımı, KitKat sürümünün beyaz uyarı çubuğu ögeleriyle TouchWiz kullanıcı arayüzünü belirli ölçüde yenilemiş de olacak. Resmi güncelleme dosyasını aşağıdaki kaynak bağlantısında bulabilirsiniz.Eklenme tarihi: 13.01.2014

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: