Samsung'un yuvarlak ekranlı saati Gear S2 Türkiye'ye geliyor

Samsung'un yuvarlak ekranlı saati Gear S2 Türkiye'ye geliyor

Yuvarlak ekranlı ilk akıllı saatini geçtiğimiz eylül ayında IFA 2015 fuarında tanıtan Samsung, yeni nesil giyilebilir çözümünü gelecek hafta ülkemizde satışa sunacak. Çevrimiçi alışveriş sitelerinin ön sipariş alımına başladığı Gear S2 adlı saat Android Wear değil, Tizen işletim sisteminden gücünü alıyor.

1,2 inç 360 x 360 piksel yuvarlak Super AMOLED ekran, 1 GHz çift çekirdekli işlemci, 512 MB RAM, 4 GB dahili hafıza, Wi-Fi, Bluetooth, NFC, kablosuz şarj ve 2-3 gün kullanım süresi sağlayan 250 mAh pille gelen Gear S2'nin sıradan saat görünümlü deri kayışa sahip versiyonu Gear S2 Classic ismini taşıyor. Her iki model de gelecek hafta Türkiye'ye tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Plastik kayışlı standart sürümü 899 ₺, klasik sürümü ise 999 ₺ fiyatla satılacak olan Gear S2, yurt dışında sırasıyla 300$ ve 350$ fiyat etiketleriyle alıcı buluyor. Küresel fiyatına kıyasla gayet makul fiyatlandırılmış olan akıllı saatin 3G versiyonu hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.Eklenme tarihi: 7.11.2015

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: