Galaxy S7 ne zaman satışa çıkacak?

Galaxy S7 ne zaman satışa çıkacak?

Bugün resmi tanıtım etkinliği hakkında ilk detaylar paylaşılan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, 21 Şubat'ta resmen teknoloji dünyasının beğenisine sunulacak. Peki 2016 model Galaxy'ler ne zaman tüketiciyle buluşacak? Bu soruya ilk cevap veren isim, güvenilir sızıntı kaynağı Shai Mizrachi oldu.

Galaxy S7 serisi telefonların tanıtıldıktan üç hafta sonra, yani 11 Mart'ta ilk olarak Avrupa'da tüketicilerin beğenisine sunulacağı iddia ediliyor. Önceki Samsung telefonlarında izlenen programla örtüşen bu tarih, muhtemelen Galaxy S7'nin Türkiye çıkış tarihi anlamına da geliyor. Zira birkaç senedir üst düzey Samsung çözümleri Avrupa'yla aynı zamanda ülkemizde de satışa sunuluyor.

Galaxy S7, 5,1 inç Quad HD Super AMOLED ekran, sekiz çekirdekli Exynos 8890 çipset, 4 GB RAM, 32/64 GB artırılabilir hafıza, 12 MP arka, 5 MP ön kamera, 3000 mAh pil ve Android 6.0 Marshmallow işletim sistemini beraberinde getirecek. S7 Edge ise serinin temel modelinden farklı olarak kavisli 5,5 inç ekran ve 3600 mAh pille donatılacak.Eklenme tarihi: 1.02.2016

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız:

Popüler Haberler