Samsung Galaxy S4 Mini test sonuçlarında detaylandı

Samsung Galaxy S4 Mini test sonuçlarında detaylandı

Güney Koreli Samsung tarafından hazırlanan ve geçtiğimiz günlerde Samsung Apps tarafında -yanlışlıkla olsa da resmileştirilen Galaxy S4 Mini hakkında bu zamana kadar işlemci, ekran gibi özelliklerinin ne olacağı hep tahminlerde kalırken ortaya çıkan AnTuTu Benchmark testleri sonuçlarıyla beraber birçok detay netleşti.


Verilere göre S4 Mini işlemci olarak 1.7 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon 400 kullanırken donatılan grafik birimi de Adreno 305. Cihazda 1.5 GB RAM ile bu güç desteklenirken ekran 4.3 inç boyutunda ve 540 x 960 piksel çözünürlüğünde görüntü sunuyor. MicroSD desteğine sahip telefonun hafızası ise 8 GB fakat kullanılabilir alan 4.5 GB ile sınırlı. Kamera olaraksa S4 Mini’de 8 MP arka ve 2.1 MP ön kamera tercih edilmiş.

Samsung tarafından Galaxy S4 Mini’nin çıkış tarihi ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmezken, 20 Haziran tarihinde Samsung tarafından Londra düzenlenecek Premiere etkinliğinde yeni akıllı telefonun tanıtılması bekleniyor.Eklenme tarihi: 30.05.2013

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: