Samsung Galaxy S4 Kılıfları MobilCadde'de

Samsung Galaxy S4 Kılıfları MobilCadde'de

Tanıtımı ile büyük yankı uyandıran, yazılım özellikleriyle herkesin beğenisini kazanan, 2013’ün en iddialı telefonu Samsung Galaxy S4 ülkemizde merakla beklenirken, aksesuarları MobilCadde.com’da yerini aldı.

Birbirinden farklı, tarzınızı yansıtabileceğiniz Samsung Galaxy S4 kılıfları hem telefonunuzu darbelere karşı koruyacak hem de ömrünü uzatacak. Aynı zamanda rengarenk bu kılıflar sayesinde herkesin dikkati de sizin üzerinizde olacak. Ekran koruyucular, data kabloları, araç kitleri gibi farklı Galaxy S4 aksesuarlarına da ulaşabileceğiniz MobilCadde.com’da diğer markalar için de birçok çeşit mevcut.

Stoktan satış yapan MobilCadde.com’da sipariş ettiğiniz kılıf ya da aksesuarın ertesi gün elinizde olacağını da özellikle belirtelim. 20 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemeyeceğiniz MobilCadde.com’daki Samsung Galaxy S4 kılıf ve aksesuarlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Tüm Samsung Galaxy 4 kılıf ve aksesuar çeşitlerini MobilCadde.com'dan incelemek ve satın almak için tıklayınızEklenme tarihi: 4.04.2013

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Mobil Aksesuar Marketi

Cep telefonu aksesuarları

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: