Samsung Galaxy Note 5'ten ilk şematik görüntüleri

Samsung Galaxy Note 5'ten ilk şematik görüntüleri

Samsung'un bu seneki ikinci büyük tanıtımı yaklaşıyor. Yaklaşık iki ay sonra Berlin'de düzenlenecek bir Unpacked etkinliğiyle yeni nesil telefon-tablet melezini gün yüzüne çıkaracak olan şirket, şimdiden aksesuar üreticiyleriyle bilgi alışverişine başlamış gibi görünüyor. Nowhereelse.fr tarafından internete servis edilen Galaxy Note 5 şematikleri, merakla beklenen ürünün ilk fiziksel detaylarını ortaya çıkardı.

Yeni akıllı telefonların tanıtım öncesi aksesuarcılar seviyesinde detaylanması artık geleneksel hale gelmeye başladı. Note 5 de bu sürece dahil oldu. Sızan şematik görselleri, cihazın Galaxy S6 tarzında yeni kasa tasarımına sahip olacağını doğruluyor. Note 4'te hoparlörü arka kısmın sol köşesine konumlandıran Güney Koreli üretici, Note 5'te tıpkı Note 3 modelinde olduğu gibi hoparlörü S Pen kaleminin hemen yanına monte edecek.

5,89 inç 2K Super AMOLED ekran, sekiz çekirdekli Exynos 7422 çipset, 3/4 GB LPDDR4 RAM, 16 MP arka, 5 MP ön kamera ve 4100 mAh kapasiteli pili beraberinde getireceği iddia edilen telefon, şematik görüntülerinde pek de USB Type-C portunu taşıyacakmış gibi görünmüyor. Ancak kılıf üreticileri için önem teşkil etmeyen bu özelliğin Samsung tarafından saklı tutulmuş olması mümkün. Kesin detayları ancak IFA 2015 fuarında öğrenebileceğiz. Resmi tanıtım öncesi muhtemel Note 5 kılıflarından birini aşağıdan inceleyebilirsiniz.Eklenme tarihi: 27.06.2015

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: