OnePlus 6T'nin tanıtım tarihi açıklandı

OnePlus 6T'nin tanıtım tarihi açıklandı

Yaz başından beri konuşulan OnePlus'ın damla şeklinde çentiğe sahip akıllı telefonu resemn tanıtıma hazırlanıyor. Senede iki cihazlık bir ürün döngüsüne sahip olan OnePlus, bu seneki son çözümünü tanıtmak üzere 30 Ekim'de New York'ta basın etkinliği düzenleyecek.

Organizasyonda OnePlus 6T'nin uzun süredir gizliliğini koruyan teknik özellikleri ve arka yüzey tasarımı da gün yüzüne çıkacak. 6,4 inçlik damla şeklinde çentikle süslenmiş bir AMOLED ekran, sekiz çekirdekli Snapdragon 845 çipset, ekran altına yerleştirilmiş parmak izi okuyucu ve 3700 mah kapasiteli bir bataryayı bünyesinde barındırması beklenen 6T'nin siyah, beyaz ve muhtemelen kırmızı versiyonları da satışla birlikte tüketicinin beğenisine sunulacak.

30 Ekim'deki etkinlikten önce OnePlus'ın Çin'e çıkarma yapması bekleniyor. Kendi ülkesinde kuvvetli bir tüketici topluluğu oluşturmayı başaran şirket, aynısını ABD'de kademeli olarak hayata geçirmeyi sürdürüyor. Firmanın yolu ne zaman Türkiye'ye düşer bilinmez.Eklenme tarihi: 9.10.2018

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız:

Popüler Haberler