Numara Taşıma ücreti açıklandı

Numara Taşıma ücreti açıklandı

Telekomünikasyon Kurumu Başkanı Tayfun Acarer, önceleri 5 YTL, daha sonra 20 YTL olarak belirtilen Numara Taşınabilirliği ücretinin 2 YTL olacağını açıkladı. Avea, Turkcell ve Vodafone ücret ne olursa olsun abonelerin tüm masraflarını karşılayacaklarını açıklamışlardı.

Nokia 8800 Sirocco EditionNumaramı nasıl taşıyacağım?
Kullanmakta olduğunuz numaranın operatör kodunu da değiştirmeden diğer bir firmadan hizmet almak istiyorsanız yapmanız gereken işlemler çok basit. Numaranızı taşımak istediğiniz operatörün abone merkezine giderek başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Bu formu doldurduktan sonra numaranız 6 gün içerisinde yeni operatörünüze taşınacaktır. Numaranızı taşıdıktan sonra 6 ay boyunca farklı bir operatöre geçemeyeceksiniz.

Mobilize Bilgi
Mobiletişim’de yer alan haberleri RSS okuyucusu ile takip etmek için besleme adresi kısmına http://feeds.feedburner.com/mobiletisim yazmanız yeterli olacaktır. Eğer yeni çıkan modelleri RSS kullanarak takip etmek isterseniz http://feeds.feedburner.com/mobiletisim_telefonlar adresini kullanabilirsiniz.Eklenme tarihi: 22.10.2008
Kaynak: Mobiletişim | Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: