Real Racing 3 yapımcılarından Need for Speed: No Limits yarış oyunu

Real Racing 3 yapımcılarından Need for Speed: No Limits yarış oyunu

Real Racing 3 ile mobil eğlence pazarındaki en büyük dağıtımlarından birini gerçekleştiren Electronic Arts, başarılı yapımın ardındaki stüdyoyla yeniden oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bugün Firemonkeys stüdyosunun geliştirdiği sonraki oyunu tanıtan EA, NFS serisini Real Racing ile buluşturacak akıllıca hamleyi resmen detaylandırdı.

Daha önce birkaç kez NFS serisine mensup mobil oyunlar hazırlayan Amerikalı video oyun dağıtımcısı, hiçbir zaman Real Racing kadar başarılı olamadı. Ancak yeni duyurulan Need for Speed: No Limits ile bu durum değişecek gibi görünüyor. Real Racing 3'ün yapımcısı Firemonkeys, sonraki NFS mobil yarış oyununun geliştiricisi olarak 2015'te bir kez daha mobil oyunseverlerle buluşacak.

Android ve iOS platformları için önümüzdeki yılın başında piyasaya sürüleceği ifade edilen NFS: No Limits, üst düzey grafikleri ve Need for Speed efsanesine yaraşır bir sürüş deneyimiyle muhtemelen 2015'in en başarılı yarış oyunlarından biri olacak.

Ralli pilotu Ken Block'un rol aldığı ilk Need for Speed: No Limits tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Eklenme tarihi: 21.11.2014

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız:

Popüler Haberler