Motorola, Moto X için 'Tembel Telefon' adlı yeni reklam filmlerini yayınladı

Motorola, Moto X için 'Tembel Telefon' adlı yeni reklam filmlerini yayınladı


Moto X, birkaç hafta önce resmen satışa çıktı. Google-Motorola ortak yapımı ilk akıllı telefon, rakiplerine kıyasla çok daha güçsüz bir donanımla geliyor olsa da kendine özgü fonksiyonlarıyla öne çıkmayı başarıyor. Amerika'daki tüketicilere kendi cihazlarını dizayn edebilme imkanı sunan ve yapısında barındırdığı tam manasıyla ilk mobil işlem sistemi sayesinde eşsiz işlevler kazanan Android'li telefonun Google tarafından hazırlanan büyük bütçeli bir reklam kampanyası ile tanıtılacağı daha önce açıklanmıştı. Kampanyanın ilk ayağında cihazın ABD'de üretildiği, yüzlerce farklı kasa tasarımıyla satın alınabildiği ve gelişmiş yazılım özelliklerine sahip olduğu vurgulanmıştı.

Kısa süre önce televizyon kanallarında yayınlanmaya başlayan reklam kampanyasının "Tembel Telefon" isimli ikinci bölümünde, günümüz akıllı telefonlarının üç farklı senaryoda kullanıcısına yaşattığı zorluklar gözler önüne seriliyor. Bütünleşik Google Now sanal yardımcı hizmeti ile her zaman açık konumdaki ses algılama sistemi sayesinde sadece konuşarak cihaz kontrolü, sallama hareketiyle kapalı konumdaki telefonun kamerasını saniyeler içerisinde açabilme ve Active Display özelliğiyle telefona düşen uyarıları tek dokunuşla görüntüleyebilme, Moto X'in Motorola X8 yongası aracılığıyla ekosistemine entegre edilen en çarpıcı fonksiyonlar arasında yer alıyor.

Amerikalı komedyen TJ Miller'in rol aldığı üç yeni Moto X reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.Yazar: Bilal AkgündüzEklenme tarihi: 10.09.2013
Kaynak: youtube.com/motorola

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: