Motorola Moto E 2 görüntülendi

Motorola Moto E 2 görüntülendi

Orta segmentte 199 dolarlık Moto G ile büyük başarı elde eden Motorola, geçen sene çok daha ucuz bir telefon piyasaya sürmüştü. Giriş seviye Moto E de Hindistan gibi bazı ülkelerde ciddi satış rakamlarına ulaştı. Motorola, son ürün tanıtımlarında tüm Moto telefonlarını ikinci nesil cihazlarla güncellese de; Moto E'nin halefinden şimdiye kadar hiçbir haber gelmemişti.

Moto E 2 ile alakalı ilk delil, Android Police tarafından yayımlandı. Daha önce tanıtılmamış bir Motorola telefonuna ait basın görüntüleri paylaşan internet sitesi, cihazın ikinci nesil Moto E olma ihtimalini yüksek gördüğünü bildirdi. Android platformuyla alakalı ciddi sızıntılara imza atan kaynak, telefonun teknik özellikleri hakkında herhangi bir bilgi paylaşmadı.

4,3 inç 960 x 540 piksel LCD ekran, 1,2 GHz çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon 200 çipset, 1 GB RAM, 4 GB RAM, microSD kart yuvası, 5 MP kamera, 1.980 mAh ve Android 4.4 KitKat işletim sistemine sahip olan birinci nesil Motorola Moto E, 150 doların altındaki fiyatıyla Motorola'nın en ucuz akıllı telefonu konumunda. Moto E 2'nin daha büyük bir ekran ve güç ünitesiyle donatılması bekleniyor. Şimdilik sadece çift hoparlörlü ses donanımının ön yüze konumlandırılmasıyla oluşturulan özgün Moto telefon tasarımının kullanılmaya devam edeceği netleşmiş durumda.Eklenme tarihi: 29.01.2015

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: