Motorola Mobility'nin yeni logosu

Motorola Mobility'nin yeni logosu

Teknoloji dünyasında iletişim denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan bu isimlerin arasında köklü geçmişiyle birçok teknolojiye liderlik eden Motorola firmasının mobil bölümü, Google tarafından satın alındıktan sonra zaman içerisinde birçok değişikliğe giderken yeni değişiklik ise alıştığımız Motorola logosunda oluyor.

Eski logodaki M harfi aynen yerinde dururken yeni logoda bu M harfinin etrafı renkli bir halka ile çevrilirken Google’ın renkli yapısı da logoya da böylece yansımış oluyor. Motorola yazısının fontu da değişirken daha modern bir çizgi kullanılarak günümüz teknolojisini daha iyi yansıtan bir hal alıyor.

Logo’nun tanıtımı ABD’de yapılacak ve Motorola Mobility’nin sponsorluğunda gerçekleşecek bir teknoloji konferansında tanıtılacak. Yeni logoyla beraber artık değişimin kendini iyiden iyiye hissettirdiği Motorola’dan esas beklenen ise tabii ki X Phone. Bakalım yeni logosu ve yeni telefonuyla Motorola cep telefonu pazarında nasıl bir rüzgar estirecek.Eklenme tarihi: 27.06.2013

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: