MobilCadde.com, Mobil Aksesuar 2015 Raporu [İnfografik]

MobilCadde.com, Mobil Aksesuar 2015 Raporu [İnfografik]

Mobil telefon kılıf ve aksesuar dünyasının lider e-ticaret sitesi MobilCadde.com, 2015 yılı mobil aksesuar raporunu yayınladı. Rapor, MobilCadde.com B2B satış siteleri, ve bayisi olan 200’den fazla perakende teknoloji mağazası satış verilerine dayanarak hazırlandı.

Cihazların aksesuar satışlarında 2015 yılında liderlik bayrağını iPhone 6S’in aldığı görünüyor. En çok satılan mobil cihaz aksesuarı bazında bu yıl da telefon kılıfları %42 ile yer almış. 2015’in akıllı saatler için en parlak yıl olduğunu belirten MobilCadde.com CEO’su Erkan Yılmaz, akıllı saat aksesuarlarında çok hareketli bir döneme girildiğini vurguluyor.

Kadın ve erkek kullanıcılar için mobil aksesuar seçimi önceliği de farklılık göstermiş. Çantasını yanından eksik etmeyen kadın kullanıcılar powerbank taşımaya önem verirken, erkek kullanıcıların araç aksesuarlarına ilgisi dikkat çekiyor.

Kılıf kullanımının kronolojik tarihini de listeleyen infografikte, en eski telefonlara ait kılıf modelini de görmek mümkün. İnfografiği detaylı olarak aşağıda inceleyebilirsiniz.

2010 yılından bu yana güçlü imajını daima koruyan MobilCadde.com, 2015 yılında hedeflerine ulaşmak için hızla çalıştı. 2016 için de yeniliklerin ışığını yakan firma, fiziksel mağaza açılışı,kişiye özel aksesuar ve yurt dışı girişimler yapacağını duyurdu.
Eklenme tarihi: 12.01.2016

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Zeynep Uylaş
twitter.com/ZeynebUylas

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: