Microsoft Surface Mini tablet bilgisayarın tanıtım tarihi açıklandı

Microsoft Surface Mini tablet bilgisayarın tanıtım tarihi açıklandı

Microsoft, küçük çaplı bir basın organizasyonu için davetiye dağıtmaya başladı. Amerika'daki basın mensuplarına ulaştırılan davetiye, Surface markasını beraberinde getiriyor. Bu nedenle yeni bir Microsoft tabletinin tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Surface 2 ve Surface Pro 2'yi takip edecek üçüncü Surface tableti, nihayet bu etkinlikte görücüye çıkarılacak.

7-8 inçlik bir dokunmatik ekran, ARM tabanlı Qualcomm Snadragon çipset, Windows RT işletim sistemi ve Surface serisinin magnezyum alaşımla imal edilen kendine has kasa tasarımını beraberinde getirmesi beklenen Surface Mini, daha önce koruyucu kılıflarına ait satış ilanlarıyla gündeme gelmişti. 28 Mayıs tarihinde satışı başlayacak kılıflar, cihazın tanıtıldıktan kısa süre sonra tüketicilerin beğenisine sunulacağını gösteriyor.

20 Mayıs tarihli etkinlikte, New York şehrinde düzenlenecek. Davetiyeli basın mensuplarının katılabileceği küçük tanıtım organizasyonunu takip eden günlerde cihazın satılmaya başlayacağı tahmin ediliyor.Eklenme tarihi: 6.05.2014

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: