Metal kasalı Microsoft Lumia 650 resmiyet kazandı

Metal kasalı Microsoft Lumia 650 resmiyet kazandı

Metal kasalı giriş seviye telefonuyla birçok sızıntıya konu olan Microsoft, ciddi bir gerileme yaşayan mobil Windows ekosistemini canlandıracak hamlelerinden birini daha hayata geçirdi. Bugün resmi internet sitelerinden Lumia 650 adlı akıllı telefonunu tanıtan teknoloji devi, önümüzdeki perşembe tüketiciyle buluşacak olan cihazın tüm detaylarını gün yüzüne çıkardı.

5 inç HD AMOLED ekran, 1,3 GHz dört çekirdekli Cortex-A7 işlemciye sahip Snapdragon 212 çipset, 1 GB RAM, 16 GB artırılabilir hafıza, 8 MP kamera, 5 MP ön kamera, 4G LTE, 2000 mAh pil, Windows 10 işletim sistemi ve siyah, beyaz renk seçenekleriyle gelen Lumia 650'nin metal bir gövdeye sahip olduğunu hatırlatmakta fayda var. Zira cihazın segmentindeki diğer çözümlerden farksız bir donanım paketine sahip olduğu açıkça görülüyor.

199 dolar fiyat etiketiyle 18 Şubat'ta Avrupa'nın bazı ülkelerinde satılmaya başlayacağı açıklanan Microsoft Lumia 650, tek ve çift SIM yuvalı versiyonlar halinde piyasaya sürülecek.Eklenme tarihi: 15.02.2016

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız:

Popüler Haberler