LG G4c internete sızdı

LG G4c internete sızdı

Henüz birkaç gün önce yeni amiral gemisini teknoloji dünyasıyla buluşturan LG, çok yakında yeni bir telefon daha gün yüzüne çıkarabilir. G4'ün küçük versiyonu olması beklenen G4C adlı yeni cihaz, önceki gün Hollandalı bir alışveriş sitesinde erkenden listelenmesi sayesinde varlığından medyayı haberdar etmiş oldu.

LG-H525N model numaralı LG G4c, altın, gümüş ve beyaz olmak üzere üç renk seçeneğiyle perakende satış sitesinde yerini almış durumda. Şimdilik satış gerçekleştirmese de G4c'nin çıkış tarihi ve fiyatı hakkında bilgi veren kaynak, satış için 12 Mayıs'ı işaret ediyor. Fiyatı Avrupa için 295 avro olarak belirlenen kompakt LG G4, muhtemelen önümüzdeki hafta resmen duyurulacak.

Geçen seneki üst düzey telefonu G3 için LG G3s/G3 Beat telefonunu mini versiyonu olarak satışa sunan Güney Koreli üretici, muhtemelen yeni LG G serisi telefonunu G4c adıyla küçük formda tüketicilerin beğenisine sunacak. Ürünün listelendiği alışveriş sitesine ait görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz.Eklenme tarihi: 1.05.2015

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: