LG G2 için aradığınız kılıf ve aksesuarlar MobilCadde.com’da

LG G2 için aradığınız kılıf ve aksesuarlar MobilCadde.com’da

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren LG G2, tanıtıldığı günden bu yana hızla kullanıcı sayısını artırmayı başardı. Modelin aktif satışları ile birlikte LG G2 aksesuar ve kılıfları da piyasadaki yerini aldı.

Geçtiğimiz ağustos ayında tanıtılan telefon, kolay kullanım sağlayan arka tuşu sayesinde adından oldukça söz ettirmişti. Telefonlarda en çok kullanılan yan tuşları ergonomik bir tasarımla cihaz arkasına yerleştiren marka, bu tasarım harikası ile akıllı telefon tasarımlarına bir yenilik getirdi.

Değişik tasarımı ve canlı görüntüler sağlayan ekran özelliğiyle öne çıkan modelin satışı artınca kılıf ve aksesuarları da çeşitlenmeye başladı. İster erkek ister kadın kullanıcılar olsun, sahip oldukları LG G2 için hem koruyucu hem şık kılıflar arayışına girdi.

Cep telefonu kılıf ve aksesuar çeşitliliğinde lider internet mağazası MobilCadde.com’un LG G2 kılıflarını inceledik. Sitede yer alan 100’den fazla LG G2 kılıf ve aksesuarları için siz de MobilCadde.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Nillkin LG G2 Pencereli Kapaklı Siyah Deri Kılıf
Pencere tasarımları uyku modu olan telefon modellerinde son zamanlarda çok moda oldu. Kullanışlılık açısından tercih edilebilir.Vpower LG G2 Sert Metalik Mavi Rubber Kılıf
Sade ve şık Vpower kılıfları metalik görünümüyle telefona havalı bir görünüm kazandırır.


Happy LG G2 Square Rubber Kılıf
Değişik tasarıma sahip Happy kılıflar, kadın kullanıcıların beğenisi için tasarlanmıştır.LG G2 sayfamızdan cihaz ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tüm LG G2 kılıf ve aksesuar çeşitlerini MobilCadde.com'dan incelemek ve satın almak için tıklayın.Eklenme tarihi: 23.01.2014

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Zeynep Uylaş
twitter.com/ZeynebUylas

Mobil Aksesuar Marketi

Cep telefonu aksesuarları

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: