iPhone X'in 3 milyon stokla satışa çıkması bekleniyor

iPhone X'in 3 milyon stokla satışa çıkması bekleniyor

Satışa çıkmasına iki hafta gibi kısa bir süre kalan iPhone X, endüstri kaynaklarından gelen yeni bilgilere göre çıkış gününde 3 milyon stokla tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Üretim verimini etkileyen sorunun sadece Face ID sensöründen ibaret olmadığını ortaya çıkaran kaynaklar, en büyük sıkıntının anten için geliştirilen esnek baskılı devre kartı olduğunu ileri sürdü. Tek bir tedarikçinin sağladığı parçalara onay veren Apple, yeni yıla kadar parçanın tüm tedariğini üreticeye yüklemiş. Anten PCB'si dışında çift sensörlü kamera donanımının baskılı devre kartı da üretim verimini ciddi şekilde etkiliyor.

3 Kasım'da satışı başlayacak olan iPhone X'i analistlere göre cihazını güncellemek isteyen 350 milyon iPhone kullanıcısı bekliyor. iPhone 6'dan bile daha geniş kapasiteli bir telefon güncelleme döngüsüne rast gelen iPhone X, yüksek fiyatını haklı çıkaracak yeniliklere sahip olduğuna tüketiciyi ikna edebilirse Apple'nin en parlak döneminin yapıtaşına dönüşebilir.Eklenme tarihi: 20.10.2017

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız:

Popüler Haberler