iOS 12 genel beta 4 sürümü yayımlandı

iOS 12 genel beta 4 sürümü yayımlandı

Genel beta programı sayesinde beta seviyesindeki yazılımlarını dört milyondan fazla kullanıcıyla test etme imkanı yakalayan Apple, iOS 12 için yeni bir genel beta dğaıtımı gerçekleştirdi. Önceki dağıtımdan iki hafta sonra indirmeye sunulan iOS 12 genel beta 4, yeni iPhone'ler hakkında iki önemli bilgi barındırıyor.

Güncellemeyle yazılıma eklenen kodları detaylı bir şekilde inceleyen geliştiricilerin yeni iPhone'ler için çift SIM kart desteğiyle alakalı ifadeler bulduğunu önceki gün sizlerle paylaşmıştık. Bugün bir yeni özelliğe daha rastlayan meraklı iOS geliştiricileri, 6,5 inçlik iPhone X Plus'ın yan ekran modunda uygulamaları iPad tarzı bir düzenle görüntüleyeceğini de öğrenmiş oldu.

Yeni genel betayla tespit edilen irili ufaklı sorunları çözüme kavuşturan Apple, nihai sürümü eylülün ikinci salı günü düzenleyeceği büyük iPhone etkinliğinden sonra yayımlayacak. Bir aydan biraz daha uzun bir vakti kalan teknoloji devi, ilerleyen haftalarda iOS 12 beta sürecine hız verecektir.Eklenme tarihi: 1.08.2018

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: