iOS 11.0.1 güncellemesi yayımlandı

iOS 11.0.1 güncellemesi yayımlandı

İlk stabil versiyonu geçen hafta Apple cihazlarına dağıtılmaya başlayan iOS 11 işletim sistemi, bugün ilk alt sürüm güncellemesini aldı. Bir haftada ekosistemin beşte birine ulaşmayı başaran Apple, bugünkü yazılım paketiyle tespit edilen sorunların bir kısmını çözüme kavuşturacak.

Sadece 64-bit işlemcili donanımlarda çalışan iOS 11, son bir haftada kullanıcıların pil ömrü konusundaki eleştirilerine maruz kaldı. Bazı araştırmalara göre iOS 10'dan iki kat daha hızlı pil tüketimine sebep olan yazılımın son sürümü iOS 11.0.1 ile bu şikayetlerin azalması bekleniyor.

Büyüklüğü neredeyse 300 megabaytlık OTA paketleriyle cihaz sahiplerine ulaştırılan iOS 11.0.1 güncellemesi önümüzdeki saatlerde kademeleri olarak tüm iOS 11 kullanıcılarının erişimine açılacak. iOS 11'e geçiş kararı alan tüm cihaz sahiplerinin son sürümü yüklemesi tavsiye ediliyor. Henüz geçiş yapmayan kullanıcıların daha geniş çaplı düzenlemeler içerecek olan iOS 11.1 sürümünü beklemesi mantıklı olacaktır.Eklenme tarihi: 26.09.2017

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız:

Popüler Haberler