Huawei'den 8 inçlik telefon: Huawei Honor Tablet

Huawei'den 8 inçlik telefon: Huawei Honor Tablet

Ekran büyüklüğünde sınır tanımaz bir ürün politikası yürüten Huawei, bugün birçok tabletten daha geniş devasa telefonunu resmen tanıttı. Tanıtımının hemen ardından ön siparişe açılan telefon-tablet melezi, bütçe dostu fiyatlarıyla ün yapan Honor serisinin bir üyesi olarak geliştirilmiş. Plasyik ve alüminyum materyallerin kullanildiğı kasası, önceki MediaPad modellerini çağrıştırıyor.

8 inç 1280 x 800 piksel çözünürlüklü IPS LCD ekrana sahip Honor Tablet, Qualcomm'un giriş seviye dört çekirdekli bir Snapdragon 200 yongasından gücünu alıyor. ARM Cortex-A7 işlemci, Adreno 302 GPU ve 1 GB sistem bellekli tablet telefonda, 16 gigabayt dahili hafıza, microSD kart yuvası, 5MP arka, VGA ön kamera, Huawei Emotion 1.6 arayüzlü Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi ve 4.800 mAh kapasiteli bir pil bulunuyor. 7,9 milimetre kalınlığında tasarlanan aygıt, muhtemelen herhangi bir yazılım güncellemesi almayacaktır. Tüketicilerin cihazı almadan önce bir yıldan daha eski bir yazılımla çalıştığını göz önünde bulundurması gerekiyor.

Yaklaşık 180 dolar fiyatla ön sipariş alımı başlayan Huawei Honor Tablet, ekimin ortalarına doģru satışa çıkarılacak.Eklenme tarihi: 29.09.2014

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: