Huawei Ascend M3'ün yeni prototip görüntüleri yayımlandı

Huawei Ascend M3'ün yeni prototip görüntüleri yayımlandı


Microsoft'un Nokia'yı satın almasının ardından, zaten Finlandiyalı üreticinin büyük üstünlüğündeki pazardan küçük bir pay edinebilen diğer firmaların Windows Phone ekosistemini terk edecekleri öne sürülmüştü. Huawei cephesinden bu iddiaları yalanlayan ilk resmi açıklama, hafta içerisinde üreticinin Avrupa'daki tüketici çözümleri bölümünden sorumlu yöneticisinden gelmişti. Daha fazla modelle Amerikalı yazılım şirketinin üretici ortağı olarak çalışmalarını sürdüreceğini ilan eden Huawei, bu duyurusundan günler sonra üçüncü Windows Phone modeliyle gündeme geldi.

Do Smart Phone Yourself sitesi, sızdırdığı prototip görüntüleriyle Huawei'nin W1 ve W2'den sonraki Windows Phone telefonu Ascend W3'ü yeniden gün yüzüne çıkarmış oldu. Uzun süredir söylentilere konu olan akıllı telefon, Nokia'nın Lumia çözümlerine benzer şekilde sarı ve mavi renk gibi canlı renk seçenekleriyle gelecek. Metal aksam, 4.5 inç büyüklüğünde LCD ekran, 10 milimetre kalınlık ve çift çekirdekli bir Snapdragon S4 çipseti bünyesinde barındıracağı ileri sürülen W3'ün Lumia 925'e rakip olacak bir yapıda üretildiği, ancak çok daha ekonomik fiyatlandırılacağı tahmin ediliyor.

Huawei, Ascend W3'ü 2014 yılı için hazırladığı ürün yelpazesi kapsamında CES 2014 kapsamında sergileyecek. Windows Phone 8 GDR3 işletim sisteminin önyüklü olacağı aygıtın Çin'deki büyük operatörlerin şebekelerine destek sunan birkaç sürümü bulunacak. Resmi satışın ilk olarak üreticinin memleketi Çin'de Ocak 2014 gibi başlayacak.Yazar: Bilal AkgündüzEklenme tarihi: 15.09.2013

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: