HTC'nin hedefi yüzde 15

HTC'nin hedefi yüzde 15

Akıllı telefon pazarında rekabet her gün daha da kızışırken, bu rekabette yaşadığı problemler sonucunda pazar payı yüzde 4’e kadar gerileyen ve birçok firmanın gerisinde kalan HTC, özellikle bu sene biraz toparlanarak hedefini tekrar büyütmeye başladı.

Yöneticilerin istifası, tedarik zincirinde yaşanan problemler, stok sıkıntıları gibi bir firma için kabus seviyesindeki bu problemleri çözerek HTC One ile önemli bir satış rakamı yakalayan firmanın CEO’su Peter Chou, yatırımcıları ile yaptığı toplantıda yüzde 15 pazar payına ulaşmak için hiçbir eksiklerinin olmadığını dile getirirken marka çalışmalarını da iki katına çıkartacaklarının altını çizdi.

HTC One modelinin tasarım uzmanları tarafından beğenilmesi, kullanıcılarının malzeme ve donanım kalitesi olarak tam puan verdiği akıllı telefon sayesinde cesaretlenen HTC’nin, ilerleyen günlerde tekrar eski günlerine dönüp dönemeyeceği tam bir merak konusu. Bakalım bunu başaracaklarını söyleyen Peter Chou sözlerinde ne kadar haklı çıkacak.Eklenme tarihi: 24.06.2013

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: