HTC'de neler oluyor

HTC'de neler oluyor

Tayvanlı elektronik devi HTC son yıllarda iyi günler geçirmezken, üstündeki karabulutları bir nebze olsun HTC One ile atmış fakat tedarikçilerle yaşadığı sorunlar nedeniyle bir türlü istediği satış rakamlarına ulaşamamıştı.

Firmada yaşanan problemlerin ardı arkası kesilmezken, bir süre önce firmadan ayrılan iletişim şefi Jason Gordon’un ardından, ürün şefi Kouji Kodera’nın da ayrıldığı haberi geldi. HTC firması yaptığı açıklamada kalan iş yükünü Scott Croyle’nin üsteleneceğini bildirirken, gelen dedikodular yaşanan sıkıntıların bu ayrılmalarda büyük payı olduğu yönünde.

Görevden ayrılan çalışanların sosyal ağlar üzerindeki iletileri de bunu desteklerken, HTC’nin gelirlerindeki sıkıntının firma içindeki önemli departmanlara yansıması ve çalışanların yaptıkları fedakarlıklar sık sık gündeme gelmeye başladı. Önümüzdeki günler için herhangi bir yorum yapmak şu an için doğru olmasa da görünen o ki HTC’nin yaşadığı sorunların ilerleyen günlerde büyümesi içten bile değil.Eklenme tarihi: 22.05.2013

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: