HTC One M9 Plus'tan yeni detaylar

HTC One M9 Plus'tan yeni detaylar

Parmak okuyuculu ve daha geniş ekranlı bir One M9 üzerinde çalıştığı iddia edilen HTC, eğer bu projesini iptal etmediyse tüketicileri pek yakında yukarıdaki gibi bir ürün karşılayabilir. @OnLeaks tarafından aktarılan veriler ışığında bir basın görseli örneği hazırlayan sızıntı kaynağını sahibi, One M9 Plus olarak isimlendirdiği cihazın boyut bilgisini de paylaştı.

10,15 mm kalınlığında M9 Plus telefonu, ön kısmındaki alt hoparlörün ortasına yerleştirilen bir parmak izi okuyucuyu bünyesinde barındırıyor. 5,2 inç QHD ekran, Snapdragon 810 veya MediaTek MT6795 çipset, 3 GB RAM, HTC Duo kamera donanımı ile satışa çıkacağı bilinen Plus modelinin iptal edildiğini ileri süren iddialar bulunuyor.

M9 Plus ile alakalı bir iptal durumu söz konusu değilse Tayvanlı üreticinin yaz aylarında yeni ürününü tüketicilerle buluşması bekleniyor. Uzak Doğu'da MediaTek yongasıyla geliştirilen bir versiyonu satacak olan HTC, başka memleketlerde Snapdragon 810'u kullanmayı sürdürebilir.Eklenme tarihi: 24.03.2015

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: