HTC One M9 Kılıfları En Çok Çeşitle MobilCadde.com’da

HTC One M9 Kılıfları En Çok Çeşitle MobilCadde.com’da

Tüm gözleri üzerinizde toplayan tasarıma sahip HTC One M9 kılıfları en fazla çeşitle MobilCadde.com’da sizi bekliyor. Kendinizi ayrıcalıklı hissediyorsanız telefonunuza eşsiz dokunuşlar yapabilirsiniz.

Birçok renk ve model alternatifine sahip kılıf ve aksesuarlar ile akıllı telefonunuzda hem farklılık yaratacak hem de koruma sağlayacaksınız. Tarzınızla yaşamak için daha özgür hareket etmenizi sağlayacak aksesuarlar ile anın tadını çıkaracaksınız. İnce tasarıma sahip telefonunuzla mükemmel uyum sağlayan silikon, rubber, deri, metal materyalden oluşmuş kılıfları severek kullanacaksınız. Gün içinde telefonunuzu sürekli olarak kullanıyorsanız HTC One M9 ile uyumlu uyku modlu bir kılıf tercih edebilirsiniz. Böylelikle cihazınızı kullanmadığınız zamanlarda bataryanızdan tasarruf etmiş olursunuz.

Her anınızı ölümsüzleştirmek için geliştirilen kameraya sahip HTC One M9’la dilediğiniz gibi fotoğraf veya video çekebilmeniz için tüm kılıflar telefonunuzla bire bir uyum sağlar. Standlı kılıflar sayesinde artık video izlemek çok keyifli, cüzdanlı kılıflar ile alışveriş yapmak daha eğlenceli. HTC One M9 kılıfları ile hayatınızı daha da kolaylaştırmak istiyorsanız MobilCadde.com’da aradığınız her şeye sahip olabilirsiniz. Seçtiğin telefon kılıfıyla telefonunu baştan tasarla, kendine özgü stilini yarat.

HTC One M9 tüm özellikleriEklenme tarihi: 28.04.2015

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Zeynep Uylaş
twitter.com/ZeynebUylas

Mobil Aksesuar Marketi

Cep telefonu aksesuarları

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız:

Popüler Haberler