HTC, 8 Ekim'de bir akıllı telefon tanıtım etkinliği düzenleyecek

HTC, 8 Ekim'de bir akıllı telefon tanıtım etkinliği düzenleyecek

HTC, bu sene yalnızca bir üst düzey akıllı telefonu uluslararası piyasaya sürdü. Firmanın ürün planlaması daha çok giriş-orta ve orta-üst seviyelerini hedef alıyor. Ancak amiral gemi statüsündeki One M8, üst kademede üreticisine tek başına gelir getiremeyecek kadar eski bir cihaz haline geldi. Geç de olsa bunun farkına varan HTC, yarın ABD'nin New York şehrinde bir tanıtım etkinliği düzenleyerek yeni cihazlarını basın mensuplarıyla buluşturacak.

One M8 Eye olarak bilinen M8'in varisi, etkinlikte sergilenecek cihazların başında geliyor. Çin'de resmen sertifikalanan aygıt, HTC'nin Duo Camera görüntüleme sistemindeki 4 ultrapiksellik sensör yerine 13 MP çözünürlüklü bir kamera kullanıyor. Henüz diğer teknik detayları netleşmeyen telefonun bunun dışında büyük bir donanım değişikliğine sahip olduğu düşünülmüyor. Ancak ilk tanıtım görüntüleri, bizi One Max halefi bir modelin karşılayabileceğine işaret ediyor.

8 Ekim etkinliğinde tabi ki yalnızca tek bir cihaz tanıtılmayacak. 13 MP ön kameralı orta seviye Desire Eye kod adlı telefon ve GoPro Hero benzeri dayanıklı aksiyon kamerası RECamera da bu görüntüleme teknolojilerinin ön planda olduğu organizasyonda yerini alacak. Tanıtımın tek kötü yanı ise, yepyeni bir üst düzey cihazın eksikliği olacak gibi görünüyor. HTC hayranlarının amiral gemi seviyesinde bir ürün için 2015'i beklemesi gerekecek.Eklenme tarihi: 7.10.2014

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız:

Popüler Haberler